wz

• NOVINKY •

 

Přátelé, kamarádi, klokani! Vítám vás na mých fanouškovských stránkách, věnovaných fotbalovému klubu mého srdce - BOHEMIANS PRAHA 1905! Tyto stránky jsem začal vytvářet před X lety a původně ani nebylo v plánu z nich vytvořit to, co z nich je teď. Leč jsem na stránkách začal postupně pracovat víc a víc a nebojím se říci, že jsem na nich strávil stovky ba tisíce hodin už! Materiálů o Bohemce je opravdu velké množství a tak jsem stránky postupně doplňoval, opravoval a přidával nové a nové sekce a materiály. Je mi jasné, že při tom velkém množství materiálů, dat a informací, které tu mám, je tu řada nepřesností a omylů, které se ale snažím průběžně opravovat. I tak věřím, že vás tyto stránky zaujmou a poteší a dozvíte se o naši milované Bohemce řadu informací a to i nových a budete se sem rádi znovu vracet, což by mi udělalo největší radost!!!

20.12.2019

Zdravím vás KLOKANI, zřejmě naposledy v roce 2019… To ten rok zase utekl, což, šílený!!! Njn… :)

A tak bych vám chtěl ze srdce popřát hezké svátky a vše dobré do nového roku 2020! Hlavně to zdraví, protože bez něj to prostě nejde!!!

Podařil se mi konečně kompletně předělat následující materiál a tak věřím, že se vám bude líbit čtení o našem původním Ďolíčku… :) PŮVODNÍ - STARÝ ĎOLÍČEK

 

V sekci ZELENOBÍLÉ TÝMY jsem doplnil další fotogalerii, nově: 1960 - 1969 !!!

26.9.2019

Je to opravdu k nevíře, jak ten čas neskutečně letí a já po více než třech letech!!! opět něco provádím na těchto stránkách. Dlouho jsem se chystal kompletně předělat sekci, jelikož se mi podařilo nahromadit spousty úžasných historických fotografií mužstev Bohemky a rád bych se s vámi o ně podělil!!! Zatím zde mám předělanou úvodní stránku sekce a tyto časové úseky: do roku 1919, 1920 - 1929, 1930 - 1939, 1940 - 1949 a 1950 - 1959. Postupně budu do této sekce přidávat další a další úžasné historické fotografie. Fotografií je opravdu moc a tak mějte trpělivost, než to vše přeberu!!! :)

 

Dále jsem doplnil a poupravil:

BONUSY

INFO O BOHEMIANS

HISTORIE BOHEMIANS

STUDIE REKONSTRUKCE ĎOLÍČKU

BONUSY (Ďolíček)

30.4.2015

Přátelé, kamarádi, klokani…tak jsem konečně dodělal velký článek o historickém zájezdu Bohemky do Austrálie v roce 1927!!! Článek jsem dal do kupy ze všech možných mě dostupných materiálů, fotografií…měl by to být co nejpřesnější a nejvíce podrobný materiál o této slavné výpravě…tak snad se vám článek bude líbit! :) Tak vzhůru do roku 1927…vzhůru do Austrálie!!! :)

HISTORICKÝ ZÁJEZD BOHEMIANS DO AUSTRÁLIE V ROCE 1927

Velké dík patří těmto lidem:

Jiří Steinbroch, Karel Řezníček, Tomáš Skácel, Jiří Malý ml. a Zdeněk Pobuda !!!

        

 

ÚVODNÍ STRÁNKA