wz

• NOVINKY •

 

Přátelé, kamarádi, klokani! Vítám vás na mých fanouškovských stránkách, věnovaných fotbalovému klubu mého srdce - BOHEMIANS PRAHA 1905! Tyto stránky jsem začal vytvářet před X lety a původně ani nebylo v plánu z nich vytvořit to, co z nich je teď. Leč jsem na stránkách začal postupně pracovat víc a víc a nebojím se říci, že jsem na nich strávil stovky ba tisíce hodin už! Materiálů o Bohemce je opravdu velké množství a tak jsem stránky postupně doplňoval, opravoval a přidával nové a nové sekce a materiály. Je mi jasné, že při tom velkém množství materiálů, dat a informací, které tu mám, je tu řada nepřesností a omylů, které se ale snažím průběžně opravovat. I tak věřím, že vás tyto stránky zaujmou a poteší a dozvíte se o naši milované Bohemce řadu informací a to i nových a budete se sem rádi znovu vracet, což by mi udělalo největší radost!!!

AŤ ŽIJE BOHEMKA A ĎOLÍČEK!!!

26.9.2019

Je to opravdu k nevíře, jak ten čas neskutečně letí a já po více než třech letech!!! opět něco provádím na těchto stránkách. Dlouho jsem se chystal kompletně předělat sekci ZELENOBÍLÉ TÝMY, jelikož se mi podařilo nahromadit spousty úžasných historických fotografií mužstev Bohemky a rád bych se s vámi o ně podělil!!! Zatím zde mám předělanou úvodní stránku sekce a tyto časové úseky: do roku 1919, 1920 - 1929, 1930 - 1939, 1940 - 1949 a 1950 - 1959. Postupně budu do této sekce přidávat další a další úžasné historické fotografie. Fotografií je opravdu moc a tak mějte trpělivost, než to vše přeberu!!! :)

Dále jsem doplnil a poupravil sekci: BONUSY

20.3.2016

Zdravím KLOKANI, letos poprvé :) Trošku jsem si “hrál“ a do sekce STADION BOHEMIANS jsem vložil nový článek s názvem: MOJE VIZUALIZACE ĎOLÍČKU :) Snad tato má vize “klokaní arény“ nenaštve a třeba se i někomu zalíbí…:)

30.4.2015

Přátelé, kamarádi, klokani…tak jsem konečně dodělal velký článek o historickém zájezdu Bohemky do Austrálie v roce 1927!!! Článek jsem dal do kupy ze všech možných mě dostupných materiálů, fotografií…měl by to být co nejpřesnější a nejvíce podrobný materiál o této slavné výpravě…tak snad se vám článek bude líbit! :) Tak vzhůru do roku 1927…vzhůru do Austrálie!!! :)

HISTORICKÝ ZÁJEZD BOHEMIANS DO AUSTRÁLIE V ROCE 1927

4.1.2015

Tak vás po dlouhé době opět zdravím!!! :)

Nově jsem vytvořil článek o původním Ďolíčku, který najdete v sekci STADION BOHEMIANS pod názvem PŮVODNÍ - STARÝ ĎOLÍČEK

Věřím, že vás článek zaujme a dozvíte se tak něco o historii původního stadiónu Bohemians!!! :)

Velké dík patří těmto lidem: Jiří Steinbroch, Karel Řezníček, Tomáš Skácel, Jiří Malý ml.

        

 

ÚVODNÍ STRÁNKA